Obilježena 40. obljetnica društva, 8.12.2023.

Datum objave: 29. 12. 2023.

Ove se godine navršilo 40 godina od osnivanja DVD Halubjan.

Svečana sjednica Skupštine održana je 8. prosinca u Viškovu – u Domu hrvatskih branitelja u nazočnosti pripadnika mladeži, članova društva, brojnih izaslanstava okolnih i prijateljskih DVD iz Hrvatske i Slovenije, čelništva Općine Viškovo te visokih vatrogasnih dužnosnika Vatrogasne zajednice Primorsko-goranske županije i Hrvatske vatrogasne Zajednice.

Predsjednik društva se u svom prigodnom izvješću osvrnuo na brojne aktivnosti, značajnija postignuća te istaknute osobe koji su obilježili povijest DVD.

Čestitke vatrogascima DVD Halubjan uputili su Glavni vatrogasni zapovjednik Slavko Tucaković, Općinska načelnica Sanja Udović te predstavnici vatrogasnih organizacija kao i poslovni partneri društva.

Kao zahvalu za dosadašnji rad, zaslužnim pojedincima i organizacijama uručena su visoka vatrogasna odlikovanja kao i prigodna priznanja.

Dodijeljena odlikovanja razine DVD

Dobitnici vatrogasne brončane Plamenice